Medikal Hizmetlerimiz

Modern tıp teknolojileri ile tam donanımlı hastane, klinik ve muayenehanelerde güvenli bir sağlık hizmeti için buradayız.

Diş Estetiği - İmplantDiş estetiği, diş etindeki çekilme ve asimetrik bozuklukları düzelterek, dişler ve diş etinin olması gerektiği standartlarda ulaşmasını sağlayan, yontulmuş, yıpranmış, renksiz, yanlış hizalanmış, kırılmış veya lekeli dişlerin düzenlenmesini sağlayarak size bir gülümseme makyajı sağlayan bir diş hekimliği uygulamasıdır.

İmplant, diş kaybının olduğu bölgelerde çene kemiği içerisine yerleştirilen diş kökünü taklit eden materyallerdir. Günümüz diş hekimliği uygulamalarında hastaların kaybettikleri estetik, fonksiyon ve fonasyonun tedavisinde öncelikli olarak implant destekli restorasyonlar kullanılmaktadırlar.

Saç EkimiSaç ekimi, saç kaybı yaşayan bireyler için kalıcı bir çözüm olarak kabul edilen cerrahi bir işlemdir. Saç ekimi genellikle androgenetik alopesi (erkek tipi kellik) veya diğer nedenlerden dolayı saç kaybı yaşayan kişilere uygulanır. Bu işlem, saç köklerinin alındığı donör bölgeden (genellikle arka baş ve yanlardaki alanlardan) alınan saç köklerinin, kellik yaşanan bölgelere (genellikle alın, şakaklar veya tepe bölgesi) nakledilmesini içerir.

Amaç; baş bölgesinde ekim yapıldığı belli olmayacak doğallıkta, kalıcı bir şekilde saçlı görünüm kazandırmaktır. Saç ekimi uygulaması ile kişiye kendi saçları hiç dökülmemiş gibi kalıcı olarak kazandırılmaktadır. Saç ekiminde amacımız; kişiye modern tıbbi uygulamalarla konforlu bir şekilde doğal saçlı görünümü tekrar sağlamaktır. Hangi yöntemin tercih edileceğine saç ve kafa deri analizi sonrası kişinin de öncelikleri göz önünde tutularak birlikte karar verilmektedir.

Talep ettiğiniz hizmet listede yer almıyor mu? Bize ulaşın ve bilgi alın!

Hizmet Paketlerimiz

Yolculuğunuzdaki bütün detayları düşünüyoruz, ihtiyaç ve isteklerinize göre seçenekler sunuyoruz.

 

Normal Paket

Üst Paket

Premium Paket

İşlem öncesi bilgilendirme- Talep ettiğiniz işlemle ilgili bilmeniz gereken herşeyi bu aşamada tarafınıza iletiyoruz.
İşlem için gerekli tüm destekler - Transfer: Sürecin başında ülkemize geldiğinizde sizi havaalanından alma ve süreç bitiminde tekrar havaalanına bırakma, otele ulaşım ve otelden alım hizmeti
- Otel: İşlem süreniz ve taleplerinize göre uygun bir otelde ağırlama
Yapılacak işlem- saç ekimi, diş estetiği, implant, ...
İşlem sonrası gerekli tüm ilaçlar - İşlem tipine göre değişkenlik gösterir, daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.
İşlem sonrası kontrol ve bakımlar- İşlem tipine göre değişkenlik gösterir, daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.
İşlem sonrası bir yıl boyunca iletişim desteği *- İşlem sonrası sormak istediklerinizi uzman desteğiyle cevaplıyoruz.
Bir yıl boyunca gerekli durumda işlem, transfer ve konaklama hizmeti * - Bir yıl boyunca işlemle alakalı oluşabilecek yan etki(ler) ve/veya yaşanan zorluklar için tekrar ülkemize gelerek ek işlem yaptırma imkanı (bunu bir ek sigorta gibi de düşünebilirsiniz, sağlık sigortanızın yanı sıra, yaptırdığınız işlemden sonra kullanıma bağlı oluşan ve küçük bir ek işlem gerektiren durumlarda verilen ekstra hizmet)
Talebiniz üzerine ek destekler - Transfer, otel ve işlem ile ilgisi olmayan ama sizin için önem arzeden tüm hizmetler (kişisel ihtiyaç, kuaför, kozmetik hizmeti, alışveriş ihtiyacı, konsolosluk desteği gibi durumlarda yanınızda bulunma, vb.)
Üst pakette yer alan tüm hizmetleri daha üst seviyeye taşıyoruz:
Örnekler: - Daha geniş ve daha konforlu havaalanı transfer aracı (isteğe göre özel bir araç veya marka)
- Daha lüks otel (isteğe göre belli bir otel zinciri)
- İsteğe göre bir cerrah veya diş hekimi (sosyal medyada rastladığınız ve hizmet almak istediğiniz kişiyle irtibata geçip size en özel fiyatı garanti ediyoruz)

¹ transfer, otel ve işlem ile ilgisi olmayan ama sizin için önem arzeden tüm hizmetler (kişisel ihtiyaç, kuaför, kozmetik hizmeti, alışveriş ihtiyacı, konsolosluk desteği gibi durumlarda yanınızda bulunma, vb.)

² işlem tipine göre değişkenlik gösterir, daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

³ işlemden sonra profesyonel anlamda tüm kontroller yapılsa da, cilt hassasiyeti, ülkenizdeki hava şartları, yaşam koşullarınız, vb. Durumlardan dolayı, çok nadir de olsa yaşanabilecek her türlü sorunlarınıza bir yıl boyunca ücretsiz çözüm.

Kısaca

Süreç nasıl işliyor?

Tıbbi seyahat planınızdaki yapılması gereken bütün işlemlerin pürüzsüz bir şekilde halledilmesi için basit ve mantıklı bir yaklaşım ele alıyoruz. Güvenliğiniz ve rahatlığınız bizim için en az sağlığınız kadar önemlidir.

Adım 1


Tanı Koyulması

Adım 2


Hastane Uygunluğu

Adım 3


Tedavi Planlaması

Adım 4


Seyahat Organizasyonu

KVKK metni – NDA Med.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE GİZLİLİK POLİTİKASI
Web Sitesi Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

I. Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikasının amacı

Bugüne kadar NDA MED. olarak uğraştığımız işlerin hassasiyeti gereğince müşterilerimizden ya da müşteri adaylarımızdan gelen veriler gizli tutulmuş ve hiçbir zaman üçüncü kişilerle paylaşılmamıştır. Kişisel verilerin korunması, şirketimizin temel politikasıdır. Herhangi bir yasal düzenleme olmadan önce de şirket ve iştiraklerimiz, kişisel verilerin gizliliğine büyük önem vermiş ve bunu bir çalışma ilkesi olarak benimsemiş ve çalışanlarına da bu ilke doğrultusunda çalışma talimatlarını vermiştir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun getirdiği bütün sorumluluklara uymayı da NDA MED. olarak taahhüt etmekteyiz. Şirketimizin kişisel verilerin korunmasına ilişkin prensipleri, iştiraklerimizi de kapsamaktadır.

II. Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikasının kapsamı ve değiştirilmesi

Şirketimiz tarafından hazırlanan bu Politika, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) uygun olarak hazırlanmıştır. Sizlerden rızanızla ya da Kanunda sayılan diğer hukuka uygunluk gereği elde edilmiş veriler, sunmuş olduğumuz hizmetlerin daha kaliteli hale getirilmesi, sizlere sunulan hizmetlerin ve kalite politikamızın iyileştirilmesi amacıyla kullanılacaktır. NDA MED. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası, müşterilerimizin, müşteri adaylarımızın, çalışanlarımız ile bizimle çözüm ortaklığı içinde çalışan şirketlerin müşterileri ve çalışanlarının ya da diğer kişilerin otomatik olarak elde edilen verilerinin korunmasını amaçlar ve bunlara ilişkin düzenlemeleri içerir. Şirketimiz, politikamızı ve Yönetmeliğimizi -Kanuna uygun olmak ve kişisel verilerin daha iyi korunması şartı ile- değiştirme hakkına sahiptir.

III. Kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili temel kurallar

a) Hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olma: NDA MED., topladığı ya da kendisine diğer şirketlerden gelen verilerin kaynağını sorgular ve bunların hukuka uygun ve dürüstlük kuralları çerçevesinde elde edilmesine önem verir. Bu çerçevede NDA MED.’in sunduğu hizmetleri satan üçüncü taraflara (acentelerin ve diğer aracı kurumların da) kişisel verilere korunması amacıyla gerekli uyarı ve bildirimleri yapar.

b) Doğru ve gerektiğinde güncel olma: NDA MED., firma bünyesinde bulunan bütün verilerin doğru bilgi olmasına, yanlış bilgi içermemesine ve nihayet kişisel verilerde değişiklik olduğu takdirde bunları kendisine iletildiği takdirde güncellemeye önem verir.

c) Belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenme: NDA MED., ancak sunduğu ve hizmet sırasında kişilerden onayını aldığı amaçlarla sınırlı şekilde verileri işler. İş amacı dışında verileri işlemez, kullanmaz ve kullandırtmaz.

d) İşlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olma: NDA MED., sadece verileri işlendikleri amaçla sınırlı ve hizmetin gerektirdiği ölçüde kullanır.

e) İlgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme: NDA MED., sözleşmeler kaynaklı verileri Kanunun ihtilaf çıkma süreleri, ticaret ve vergi hukukunun gereklilikleri kadar bünyesinde muhafaza eder. Buna karşın bu amaçlar ortadan kalktığında veriyi siler ya da anonimleştirir.

Önemle belirtelim ki, NDA MED., verileri ister rıza isterse kanuna uygun bir şekilde toplamış ya da işlemiş olsun yine de yukarıda sıraladığımız bu ilkeler geçerlidir.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu madde 11’e göre aşağıda sayılan haklarınız bulunmaktadır. Bu haklarınızı kolaylaştırmak için sizler için ayrıca bir başvuru formu da NDA MED. tarafından hazırlanmıştır.

Kişisel verileri işlenen kişiler, NDA MED. tarafından web sayfamızda duyurulan ilgilimize başvurarak kendi verisi ile ilgili olarak;

a) Kişisel verinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,

b) Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

c) Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

ç) Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

d) Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,

e) Kanunda öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,

f) (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere

bildirilmesini isteme,

g) İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi

aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

ğ) Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme,

haklarına sahiptir. NDA MED. olarak bu haklara saygılıyız.

Azami Tasarruf İlkesi

Azami tasarruf ilkesi ya da cimrilik ilkesi adı verilen bu ilkemize göre NDA MED.’ye ulaşan veriler, ancak gerekli olduğu kadar sisteme işlenir. Bu nedenle hangi verileri toplayacağımız amaca göre belirlenir. Gerekli olmayan veriler toplanmaz. Şirketimize intikal eden diğer veriler de aynı şekilde şirket bilişim sistemlerine aktarılır. Fazlalık bilgiler, sisteme kaydedilmez, silinir ya da anonim hale getirilir. Bu veriler, istatistiki amaçlarla kullanılabilir. Özel nitelikli verilerden sağlık verileri sadece müşterilere daha iyi hizmet vermek ve onların sağlığını korumak amacıyla alınır, yine aynı amaçla sınırlı olmak üzere müşterinin tercih ettiği hizmetin türüne göre yurt içi veya yurt dışında mukim otel, hava yolu ve transfer hizmeti sağlayan tedarikçi firmalar ile ilgili yurt dışı acentesine aktarılır ve sistemde özenle tutulur.

Kişisel verilerin silinmesi

Kanunen saklanması gereken sürelerin dolması, yargı süreçlerinin tamamlanması ya da diğer gereklilikler ortadan kalktığında şirketimiz tarafından bu veriler kendiliğinden ya da ilgili kişinin talebi üzerine kişisel veriler silinir, yok edilir ya da anonim hale getirilir.

Doğruluk ve veri güncelliği

NDA MED. bünyesinde bulunan veriler, kural olarak ilgili kişilerin beyanı üzerine beyan ettiği şekilde işlenir. NDA MED., müşteriler ya da NDA MED. ile temas kuran kişilerin beyan ettiği verilerin doğruluğunu araştırmak zorunda olmadığı gibi bu hukuken ve çalışma ilkelerimiz nedeniyle de yapılmaz. Beyan edilen veriler, doğru kabul edilir. Kişisel verilerin doğruluğu ve güncelliği ilkesi NDA MED. tarafından da benimsenmiştir. Şirketimizin kendisine ulaşan resmî belgelerden veya ilgilisinin talebi üzerine işlemiş olduğu kişisel verileri günceller. Bunun için gerekli önlemleri alır.

Gizlilik ve veri güvenliği

Kişisel veriler gizlidir ve NDA MED. de bu gizliliğe riayet etmektedir. Kişisel verilere şirket içinde ancak yetki verilmiş kişiler ulaşabilir. NDA MED. tarafından toplanan kişisel verilerin korunması ve yetkisiz kişilerin eline geçmemesi ve müşterilerimizin ve müşteri adaylarımızın mağdur olmaması için gerekli teknik ve idari bütün tedbirler alınmaktadır. Bu çerçevede yazılımların standartlara uygun olması, üçüncü partilerin özenle seçilmesi ve şirket içinde de veri koruma politikasına riayet edilmesi sağlanmaktadır.

IV. Veri işleme amaçları

NDA MED.’in kişisel verileri toplanması ve işlenmesi aydınlatma metninde belirtilen amaçlar doğrultusunda icra edilecektir. Veriler, sözleşmenin kurulması ve müşterilere daha iyi hizmet sağlanması amacıyla toplanmakta ve işlenmektedir.

V. Müşteri, muhtemel müşteri ve iş ve çözüm ortakları verisi

Sözleşme ilişkisi için verinin toplanması ve işlenmesi

Müşterilerimiz ve muhtemel müşterilerimizle bir sözleşme ilişkisi kurulmuş ise, toplanmış olan kişisel veriler, müşterinin onayı alınmaksızın kullanılabilir. Ancak bu kullanım, sözleşme amacı doğrultusunda gerçekleşir. Sözleşmenin daha iyi icrası ve hizmetin gereklilikleri ölçüsünde veriler kullanılır ve gerektiğinde müşterilerle irtibata geçilerek güncellenir. Buna karşın müşteri adaylarımızın (muhtemel müşteri) bize kendileri tarafından bırakmış olduğu veriler, onlara sonrasında daha kolay ve kaliteli hizmet sunmak için işlenir. Bu veriler talepleri halinde bir sözleşme ilişkisine dönüşmemişse silinir.

İş ve Çözüm Ortakları Verileri

NDA MED., gerek iş gerekse çözüm ortakları ile veri paylaşımı yaparken hukuka uygun davranmayı ilke edinir. İş ve çözüm ortakları ile veri gizliliği taahhüdü ile ve ancak hizmetin gerektirdiği kadar veri paylaşılmakta ve bu taraflardan mutlaka veri güvenliğinin alınmasına ilişkin tedbirleri almaya zorlanmaktadır.

Şirketin hukuki yükümlülüğü veya kanunda açıkça öngörülmesi sebebiyle yapılan veri işlemleri

Kişisel veriler, işlemenin ilgili mevzuatta açıkça belirtilmesi veya mevzuatla belirlenen bir hukuki yükümlülüğün yerine getirilmesi amacıyla ayrıca onay alınmadan işlenebilir. Veri işlemlerinin tür ve kapsamı, yasal olarak izin verilen veri işleme faaliyeti için gerekli olmalı ve ilgili yasal hükümlere uygun olmalıdır.

Şirketin veri işlemesi

Şirketin sunduğu hizmet ve meşru amaçları doğrultusunda kişisel veriler işlenebilir. Ancak veriler hiçbir şekilde hukuka aykırı hizmetler için kullanılamaz.

Özel nitelikli verilerin işlenmesi

Kanun’a göre Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir. NDA MED. ayrıca, özel nitelikli kişisel verilerin işlenmesinde, ayrıca Kurul tarafından belirlenen yeterli önlemleri alır.

NDA MED., hizmetlerin daha iyi verilebilmesi için kişilerin onayı ile özel nitelikli verileri ancak toplandıkları amaç için işleyebilir. Aracılığımızla rezervasyon yaptırdığınız tesis, Covid-19 kapsamında çıkan genelge ve yasal düzenlemeler gereği misafirlerden, kendilerine ve yakınlarına ait sağlık verileri gibi özel nitelikli kişisel veriler de dahil olmak üzere bazı kişisel veriler talep edebilir. Bu kişisel veriler, gerektiğinde resmi merciler ve sağlık kuruluşları ile paylaşılabilir.

Otomatik sistemlerle işlenen veriler

Otomatik sistemler aracılığı ile işlenen veriler konusunda NDA MED., Kanuna uygun davranır. Kişilerin açık rızası olmaksızın bu verilerden elde edilen bilgiler kişi aleyhine kullanılamaz. Ancak NDA MED., kendi sistemindeki verileri kullanarak işlem yapacağı kişilerle ilgili kararlar alabilir.